czwartek, 18 lipca 2019

Lato

Witajcie, zgodnie z powiedzeniem szewc bez butów chodzi, nie zrobiłam dla siebie albumu na zdjęcia, choć ilość zdjęć do wydrukowania urosła już do gargantuicznych wprost rozmiarów. Wreszcie nadszedł ten moment, ta chwila, że wspomnienia z wyjazdu do Gdyni  znalazły swoje miejsce w albumie.  Spędziliśmy tam fantastyczne kilka dni, niemal ciągle na dworze, zwiedzając, bawiąc się, odpoczywając. Wracając z nad morza zawsze czuje się z motywowana, pełna energii. Z różnych przyczyn nie udało nam się wybrać jeszcze w tym roku, ale kto wie, może jakiś spontaniczny wypad zrekompensuje brak wakacji :)

Bazę albumu wykonałam sama, wszystkie papiery i dodatki papierowe pochodzą z Action, tekturki głównie z Laserowe love, trochę tiulu, mikrokulek i brokatu do paznokci :)
Mam nadzieję, że poczuliscie szum morza i śpiew mew :) 


Pozdrawiam serdecznie 
Katarzyna Kabanienko 


18 komentarzy:

 1. Świetna praca, naprawdę podziwiam 😍 dziękuję za udział w wyzwaniu Filigranek, DT Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny album! Widać, że oprócz ogromu pracy, włożyłaś w jego wykonanie dużo serca ❤ Dziękuje za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A Do Zet 🙂

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity album! Dziękuję za udział w wyzwaniu Od A do Zet i Filigranek ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny album, bardzo wakacyjny :) Niezwykle podoba mi się pomysł z parasolem naklejonym na zgięciu kart :) Dziękuję za udział w zabawie na blogu Od A do Zet :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem szczerze, że znam ten ból i też jestem takim szewcem bez butów:) Album naprawdę świetny, w wielu miejscach bardzo fajnie pomyślany:) Dziękuję za wspólną zabawę na blogu Od A do Zet:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z fajnymi dodatkami można wyczarować coś na prawdę wyjątkowego. I taki jest właśnie Twój album. Doskonale uchwyciłaś uciekające i bardzo wyjątkowe chwile oraz zamknęłaś je na zawsze w pięknej "oprawie". Piękny album. Dzięki za udział w słonecznym wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak tu niezwykle morsko i klimatycznie, cudowny album! Dziękuję za wspólną zabawę z Filigrankami, pozdrawiam, Kasia

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny album. Dziękuję za udział w wyzwaniu Filigranek. Pozdrawiam Bogusia

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! Rewelacja! Ależ mi się podoba Twój albumik, tak precyzyjnie dobrane wszystkie dodatki i zdjęcia. Masz ogromny talent.

  OdpowiedzUsuń